Hlasujte prosím v 4.kole SONS o nej seriál Nessie - Čarodějky ZDE

Srpen 2011

POZASTAVENÍ

28. srpna 2011 v 11:39 | Nessie |  My Diaries

Ahojky lidi, za chvíli je škola a tak musím pozastavit tenhle blog. Přibližně do 14.žáří AFFS prosím nemažte si mě :))
Já nevím jestli vůbec budu zvládat i blog protože se budu muset učit abych tady mohla být :) Pak až se vrátím stopro
vám to vynahradím spousty novinkama o Nessynce :)) Takže pa.
Vaše Nessie

Candids Nail Salon in Studio City

27. srpna 2011 v 16:04 | Nessie |  Candids
Tady jsou krásné Candids Nessy jak byla v nehtovém salónu ve Studio City

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stellin Sladký Život 2. kapitola

25. srpna 2011 v 13:42 | Nessie

2. kapitola --> CHATOVÁNÍ
Když se Stella ráno probudila uvědomila si že je pátek.A že bude brzy víkend.Potom vstala oblékla se a šla se dolů nasnídat.Tak moc se těšila do školy (asi poprvé ve svém životě) Stello už musíš do školy! Já vím mami už jdu. Stella jezdila autobusem protože její matka neměla čas jí vozit do školy,musela chodit do práce,protože Stellin otec umřel když jí bylo sedm let.Stella už dorazila do školy a šla přímo k April. Ahojky Stello řekla. Tak jak se máš? Skvěle. řekla Stella. Aha a pravděpodobně se těšíš do školy co? zeptala se April celá rozzářená ... A víš že jo... Ale teď už musíme na hodinu tak jdeme. Jakou máme hodinu teď? zeptala se Stella. Pokud si to dobře pamatuju tak matiku.Super ta není tak zlá vlastně jí mám docela ráda... Ve třídě byl i Max. Ahoj Stell, můžu ti tak říkat? Jasně odpověděla Stella, která už bedlivě poslouchala učitelku. Po půl hodině jí to přestalo nějak bavit měla nutkání dívat se na Maxe.Když vyučování skončilo šly na oběd a pak domů. Stella šla ke svému notebooku na jednu stánku kde byla registrovaná. Pak se podívala kdo je online a nestačila se divit. Bylo tam napsáno Max Fraser.Opravdu to byl on! Takže Stella si s ním začala povídat. Max jí nabídl jestli s ním nechce někam jít a Stella souhlasila. Dobře tak zítra? a Stella teď nepsala nic jiného než ano. Tak půjdem třeba do parku. Jasně tak zítra už totiž musím jít ahojky.Stella se podívala na hodinky už bylo osm to jsme si povídali tak dlouho? Páni... Stella sešla dolů a šla se chvíli dívat na televizi. Zítra s Maxem půjdou do parku... Už se těším říkala si Stella v duchu.Šla si vyčistit zuby a protože už bylo 22:30 tak šla spát.

Candids Leaving her house

23. srpna 2011 v 12:50 | Nessie |  Candids
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Candids

21. srpna 2011 v 17:15 | Nessie |  Candids
Konečně nové Candids s Nessou :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diplomek pro *Sa5m

21. srpna 2011 v 11:44 | Nessie |  Diplomky
Tady je Diplomek pro *Sa5m za uhodnutí poznávaček (1.poznávačka Nessa a Joe Jonas 2.poznávačka Nessa a Jessica Alba)

Poznávačky

20. srpna 2011 v 19:08 | Nessie |  Poznávačky
1. Poznávačka
(Beru první 3 co uhodnout obě poznávačky pokud je uhádnou :D)
2. Poznávačka

Stellin Sladký Život 1. kapitola

19. srpna 2011 v 14:35 | Nessie


1.kapitola Nový Student

Stello! zavolala na ní její matka. Už musíš jít do školy! Stella byla úžasná dívka a hlavně krásná měla ale jen jednu kamarádku April, protože ostatní ve škole byly samí barbie co se poní den co den vozily. Stella je ale ignorovala... Tak tedy šla do školy tam na ní už April čekala. Najednou si Stella zasněla šla s April po chodbě a najednou narazila do nějakého kluka. Ehm ... Moc se omlouvám jen sem se nějak zasněla. Nic se neděje já jsem tady nový jmenuju se Max a ty?zeptal se ten kluk teda Max. Jo, aha já jsem Stella. Pěkný jméno... řekl a pak šel dál. April se zasmála a řekla že je docela pěknej... Stella něco zamumlala a přitom se ještě stále dívala na Maxe. Pojď Stello nebo přijdem pozdě na hodinu biologie. Stella teda už šla s April na hodinu.Když vstoupila do třídy uviděla tam také Maxe... Neměla ani zdání o čem to učitel povídá a taky jí to bylo vlastně jedno. Konečně vyučování skončilo tak šli na oběd. Promiň Stello nevadí když si přisednu? Ne vůbec ne.Dík moc. Vůbec nemáš zač... Ty ses sem přestěhoval? No jo kvůli rodičům nabídli jim tady práci řekl Max. Tak si tam ty dva povídali tak dlouhoaž jídelna byla úplně prázdná. Ježiši to už je tolik? Promiň už musím jít. Jo já taky tak ahoj. Ahoj. Když Stella přišla domů její máma jí už scháněla. Kde jsi byla měla jsem o tebe starost! Promiň mami, jen sem se zapovídala s kamarádem. Dobře tak mi to příště napiš! No jo... Po pěti minutách přišla April. Ahoj Stello tak co Max? Stella jí řekla vše o čem se bavili. A že jí Max přijde jako úžasnej kluk! No nic Stello já už musím jít tak ahojky a měj se! Stella byla už dost unavenáa tak si šla lehnout.

Stellin Sladký Život

18. srpna 2011 v 19:52 | Nessie |  My Diaries
Ahojky budu psát novou povídku: Stellin Sladký Život... Zítra by měla být 1.kapitola doufám že se vám ten příbeh bude líbit...
Bude o dívce Stelle a jejím životě. Rači vám toho nebudu říkat víc nebo se rozepíšu xD Takže určitě čtěte!!!