Hlasujte prosím v 4.kole SONS o nej seriál Nessie - Čarodějky ZDE

Kouzelný svět 1. část

12. září 2011 v 18:00 | Nessie |  Kouzelný svět

Tento příběh je o dívce,která nemá žádné souroznece a ani matku. Zemřela když bylo Mary 5 let a tak jí musel vychovávat její otec a když nemohl on měla Mary ještě babičku, která pro Mary byla vždy velmi zvláštní a měla ji moc ráda. V příběhu se táké změní Mary dostane jakéso kouzelné schopnosti.


1.kapitola Mary je čarodějka
Když se Mary ráno probudila sešla do dolního patra tam jí už její otec očekával. Mary. Ano? zeptala se Mary. Víš dostal jsem nabídku v práci platili by mi víc, ale museli bychom se odstěhovat do Little Rock. Tak jsem se tě chtěl zeptat jestli bys tam chtěla přestěhovat. Mary chvíli přemýšlela a pak souhlasila ve městě Little Rock bydlela totiž i její babička. Mary byla v podstatě ráda protože něměla nikoho než tátu a babičku.
Mary se ve škole dobře učila, ale kamarády tam neměla třeba je v Little Rock mít bude takže další plus. Když Mary vešla do školy jeden kluk strkl do stolu se skleničkama Mary natáhla ruce a v té chvíli jakoby se zastavil čas. Mary vykulila oči a div neomdlela pak rači zvedla skleničky a najednou bylo zase všechno normální když šla Mary ze školy pořád si říkala co se to tam stalo že by se jí to zdálo? ne to přece nejde že by se stopla celá škola pořád to nevěděla co se děje. Když přišla domů šla nahoru do svého pokoje vedle jejího pokoje byl ještě jeden nikdy ho ale nodokázali otevřít byl zamčený. Mary se ho už několikrát pokoušela otevřít, ale nešlo to. Bylo už dost pozdě Mary si šla lehnout. V půlnoci se probudila a šla se napít v tom se něco ozvalo nahoře. Mary tam šla podívat. Zatáhla za kliku a dveře se otevřely Mary tomu nemohla uvěřit. Šla dovnitř a tam byla normální půda nic neobvyklého na polici byly staré knihy a jedna kniha Mary zaujala byl na ní pentagram vzala si jí a v té knize byla kouzla! Mary se divila co to je? Čarodějnická kniha? Je snad Mary čarodějka? I když vysvěltovalo by to zmrazení celé školy. Ale jak by mohla její matka čarodějka nebyla. Pak si Mary uvědomila že babička vždy byla taková podivná je snad taky čarodějka? Mary to vůbec nechápala. Druhý den si Mary zabalila a jeli do Little Rock. Tam Mary šla za babičkou, která bydlela jen 2 km od nich. Mary za ní šla a hned se zeptala. Babi? víš poslední dobou se mi dějí dost divné věci nevíš něco o tom? Babička na ní vykulila oči a řekla ty jsi zmrazila čas v tom byla Mary ještě udivenější. Jak o tom víš babi? Mary víš seš čarodějka stejně jako já. Ale máma čarodějka nebyla nebo ano? Ne tvá matka nechtěla být čarodějka. Mary už raději běž tvůj otec o tom neví a neměl by se o tom dozvědět vlastně nikdo by se o tom neměl dozvědět. Mary šla vykulená domů na nikoho nepromluvila ani slůvko. Když byl večer skoro neusnula, po dvou hodinách přemýšlení konečně usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 13. září 2011 v 17:57 | Reagovat

to je užasné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama